Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Praca
Praca

Zatrudnimy na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w dziale handlowym

Zakres obowiązków:
  • - przyjmowanie zamówień i utrzymanie kontaktu z kontrahentami na drodze mailowej i telefonicznej
  • - obsługa systemu ERP firmy - rozpisywanie zamówień, fakturowanie, etc.
  • - obsługa platform sprzedażowych
Oczekiwania wobec kandydatów (warunki konieczne):
  • - doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - komunikatywność, umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
  • - bardzo dobra znajomość środowiska MS Office i umiejętność obsługi komputera
  • - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • - umiejętność pracy pod presją czasu w zespole sprzedażowym
  • - dodatkowym atutem będzie znajomość branży stolarki budowlanej (głównie drzwi) oraz znajomość systemu HERMES SQL
Oferujemy:
  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • - wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • - przyjazną atmosferę w zespole i firmie
  • - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
CV prosimy wysyłać na adres: praca@windoor.pl