Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl


Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w rzemiośle, jakim jest tworzenie mebli oraz drzwi z litego drewna, postanowiliśmy od podstaw przemyśleć czym dla człowieka jest podłoga. Tak proste i nie budzące szczególnych emocji słowo kryje za sobą niezwykły kunszt, który stanowi podstawę każdego domu.

Podłoga to fundament, który jest w stanie odmienić każde wnętrze, dlatego naszym celem jest tworzenie podłogi od podstaw, podłogi niepowtarzalnej. Takiej, która będzie zarazem podstawą i dopełnieniem każdego pomieszczenia, niezależnie czy będzie to rodzinny dom, czy siedziba firmy. To szczególnie trudne zadanie z czegoś oczywistego stworzyć rzecz niebanalną.

Podłogi drewniane olejowane

Olejowanie podłóg drewnianych jest jedną z najstarszych metod zabezpieczania/konserwacji drewna. Podłoga drewniana olejowana, tak jak każda inaczej wykończona podłoga wymaga pielęgnacji, jednakże to pokrycia olejowane mają wiele cech przemawiających na ich korzyść w porównaniu do innych rodzajów wykończeń.

Wykończenia olejowe, które używamy do naszych podłóg z uwagi na główny składnik jakim jest olej słonecznikowy, polecane są do pomieszczeń w których przebywają ludzie, a w szczególności do pokoi dziecięcych. Podłogi olejowane doskonale sprawdzają się również tam, gdzie przebywają nasi czworonożni przyjaciele. Nasze oleje nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, które są podstawowym składnikiem większości lakierów.

DO POBRANIA:

- KARTA PRODUKTU [PL]

- KARTA PRODUKTU [EN]

- KARTA PRODUKTU [RU]

- KRAJOWA DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH NR 01/2019 [DESKA PODŁOGOWA]

- KRAJOWA DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH NR 09/2019 [DREWNIANE PANELE ŚCIENNE]

- PROTOKÓŁ SPRAWDZENIA PODKŁADU PODŁOGOWEGO PRZED UKŁADANIEM POSADZKI DREWNIANEJ

- INSTRUKCJA MONTAŻU DESKI DREWNIANEJ

- PROTOKÓŁ UKŁADANIA PODŁOGI Z DESEK DREWNIANYCH WIELOWARSTWOWYCH

- GWARANCJA NA DESKĘ PODŁOGOWĄ

- NORMY WYKONAWCZE NA ROBOTY PARKIECIARSKIE

- PROTOKÓŁ WYGRZEWANIA POSADZKI Z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM

- INFORMACJE OGÓLNE NA TEMAT UŻYTKOWANIA ORAZ PIELĘGNACJI

copyright © 2019 www.windoor.pl

65 Warszawska Street Wsola, near Radom 26-660 Wsola
tel.: 048 321-54-92