Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Drzwi przesuwne
Drzwi PRZESUWNE W SYSTEMIE NAŚCIENNYM

System przesuwny to rozwiązanie, które pozwala na zastosowanie skrzydła drzwiowego w miejscu, gdzie jego otwieranie wahadłowe jest utrudnione lub wręcz niemożliwe.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie na tego rodzaju produkt, oferujemy możliwość zakupu systemu przesuwnego naściennego wraz ze skrzydłem, którego model może być wybrany spośród dostępnych w ofercie firmy Windoor (szczegóły u sprzedawcy). Przedstawiona propozycja pozwala na zamontowanie prowadnicy i skrzydła w prosty sposób, bez ingerencji w istniejące ściany. Skrzydło drzwiowe przesuwa się wzdłuż ściany po prowadnicy zamontowanej nad otworem drzwiowym lub do nadproża. W skład systemu przesuwnego wchodzą:

  • 1/ System aluminiowy
  • -szyna aluminiowa o dł. 200cm
  • -wózki przesuwu
  • -elementy montażu
  • 2/ Maskownica systemu przesuwnego w kolorze zamawianego skrzydła wraz z belką odbojową.
  • 3/ Skrzydło przesuwne w formie bezprzylgowej wyposażone w aluminiowy pochwyt i frez stabilizujący u dołu skrzydła.

Klient może zakupić całość systemu przesuwnego lub wybrane elementy (np. jeśli posiada zakupiony wcześniej system aluminiowy to może dokupić tylko skrzydło lub maskownicę).

W celu uzyskania estetycznego efektu, zalecamy zastosowanie ościeżnicy bez zawiasów tzw. tunelu (więcej informacji w zakładce „Ościeżnice” )

Pobierz informacje o systemie (dokument .doc [1.16MB] )

copyright © 2019 www.windoor.pl

65 Warszawska Street Wsola, near Radom 26-660 Wsola
tel.: 048 321-54-92