Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Interior doors
Standard line: Ceres

Drzwi wewnętrzne Ceres WINDOOR seria standard

Wypełnienie skrzydła stanowi wkład stabilizujący, tzw. plaster miodu w ramie wykonanej z płyty MDF o grubości 44mm. Rama wraz z wypełnieniem jest dwustronnie obłożona płytą HDF i oklejona Finish Folią w kolorze drewna. Ramkę drzwiową wykonaną z płyty MDF oklejono tą samą folią, którą zastosowano na skrzydle. Zamek posiada rozstaw 72x50 mm i występuje w 3 formach: pod klucz, wc i przystosowany do wkładki patentowej.

Specjalnością naszej firmy są produkty przeznaczone do wewnętrznych pomieszczeń. Produkowane przez nas drzwi wewnętrzne, można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3 kierunkową.

Kupując w naszym sklepie internetowym, mają Państwo pewność, że nie przepłacają. Tanie drzwi wewnętrzne do Państwa domów, umożliwią obniżenie kosztu remontu. Tak zaoszczędzone fundusze można przeznaczyć na dodatkowe prace remontowe lub inny cel.

W naszym sklepie internetowym drzwi wewnętrzne mają 2 letnią gwarancję producenta. Nasze drzwi wewnętrzne produkowane w Radomiu, sprzedawane są w całej Polsce, sukcesywnie powiększając rzeszę zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wewnętrznych w naszym sklepie!

copyright © 2019 www.windoor.pl

65 Warszawska Street Wsola, near Radom 26-660 Wsola
tel.: 048 321-54-92