Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Kim jesteśmyKim jesteśmy

Firma Windoor należy do ścisłej czołówki producentów drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

więcej

Deska tarasowa WINFLOOR Deska tarasowa WINFLOOR

Deski tarasowe WPC WINFLOOR stanowią innowacyjny produkt łączący naturalność drewna z nowoczesną technologią polimerową.

www.winfloor.pl

Dystrybutorzy

Nasze drzwi znajdą Państwo w marketach budowlanych i sklepach firmowych na terenie całego kraju.

więcej

WINDOOR Sports

Producent drzwi wewnętrznych – Windoor
Głównym filarem działalności firmy Windoor jest produkcja tanich drzwi wewnętrznych odznaczających się wysoką jakością materiałów, solidnym wykonaniem oraz uwzględnieniem aktualnych trendów. Szeroki wachlarz modeli drzwi w naszej ofercie pozwala na stworzenie spójnej aranżacji wnętrza. W sprzedaży mamy zarówno drzwi klasyczne idealne do tradycyjnych wnętrz, jak też nowoczesne drzwi doskonałe do pomieszczeń minimalistycznych.

Nasza oferta skierowana jest do osób, dla których ważne są nie tylko walory estetyczne, ale także wysoka jakość i solidne wykonanie.System deski tarasowej Winfloor

Jesteśmy również właścicielem marki Winfloor oferującej innowacyjny produkt jakim jest deska tarasowa. Połączenie naturalności drewna z technologią polimerową zapewnia wysokie walory estetyczne przy jednoczesnej dużej odporności na działanie czynników atmosferycznych.

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00