Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Kim jesteśmy
Kim jesteśmy

Firma Windoor to plasujący się w czołówce producent drzwi wewnętrznych. Rozbudowana oferta pozwala na dokonanie optymalnego wyboru i stworzenie spójnej aranżacji. Wystarczy wybrać z listy interesujący model. W celu ułatwienia dokonania zakupu, do każdych drzwi zostały przygotowane przykładowe aranżacje wnętrz. Dzięki temu będą mogli Państwo sprawdzić jak konkretny produkt będzie prezentował się w Waszym domu czy mieszkaniu.

Nasze produkty można zakwalifikować do trzech kategorii. Pierwszą z nich są drzwi przeznaczone na klatkę schodową - Calisto. Natomiast specjalność naszej firmy stanowią produkty przeznaczone do wewnętrznych pomieszczeń. Produkowane przez nas drzwi wewnętrzne można podzielić na skrzydła płytowe o konstrukcji tzw. plastra miodu oraz skrzydła o konstrukcji panelowej.

Dzięki zastosowaniu okleiny drewnopodobnej, drzwi doskonale pasują do mieszkań oraz domów o różnym stylu, a odpowiednia struktura folii umożliwia odbijanie promieni słonecznych, co sprawia, że posiadają one różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

Wszystkie produkty z naszej oferty opatrzone są dwuletnią gwarancją producenta. Konkurencyjne ceny w połączeniu z wysoką jakością drzwi to gwarancja dobrego wyboru

Dla klientów preferujących zakupy w sklepach stacjonarnych polecamy wizytę w dogodnym lokalizacyjnie salonie współpracującym z firmą Windoor. Swoje punkty dystrybucyjne mamy na terenie całej Polski. Ich lokalizacje można sprawdzić w zakładace dystrybutorzy.

Większość sklepów współpracujących posiada w ofercie wszystkie produkty, które dostępne są w salonie firmowym Windoor.

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00