Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Drzwi przesuwne
Drzwi PRZESUWNE W SYSTEMIE NAŚCIENNYM

System przesuwny naścienny

System przesuwny umożliwia montaż skrzydła w pomieszczeniach, gdzie nie możemy lub nie chcemy zastosować tradycyjnych drzwi. Skrzydło drzwiowe przemieszcza się na aluminiowych prowadnicach umieszczonych powyżej otworu drzwiowego.

Prowadnica aluminiowa (rys. 1) do systemu przesuwnego stanowi główny element systemu przesuwnego. W zestawie znajdują się rolki oraz niezbędne akcesoria montażowe. Do ukrycia prowadnicy zalecamy zakup maskownicy.

Maskownica do systemu przesuwnego (rys. 2) spełnia rolę swoistego karnisza, zakrywając prowadnicę stanowiąca główny element systemu przesuwnego. W zestawie oprócz maskownicy znajduje się również listwa dystansowa i belka odbojowa w tej samej okleinie.

System przesuwny DUO naścienny

System przesuwny DUO umożliwia montaż dwóch skrzydeł przesuwnych w ramach jednego systemu, pozwalając tym samym na zamontowanie drzwi w znacznie szerszym otworze w ścianie.

Standardowa wersja prowadnicy aluminiowej, która podobnie jak w systemie pojedynczym stanowi główny element systemu przesuwnego DUO wyposażona jest w dodatkowy mechanizm symetric DUO, dzięki któremu uzyskujemy efekt jednoczesnego przesuwania obu skrzydeł.

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00