Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Drzwi wewnętrzne
Linia Standard: Wega

Wega to klasyka gatunku. Drzwi wewnętrzne z tej rodziny nawiązują do sprawdzonych koncepcji. Doskonale wyglądają w klasycznych i tradycyjnych wnętrzach. Spodobają się również tym, którzy nie chcą dokonywać wielkich zmian w wystroju swojego mieszkania lub domu.

Jeśli cenią Państwo tradycję i nie chcą od niej odchodzić to ten model drzwi wewnętrznych przypadnie Państwu do gustu.

Specjalnością naszej firmy są produkty przeznaczone do wewnętrznych pomieszczeń. Produkowane przez nas drzwi wewnętrzne, można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3 kierunkową.

Kupując w naszym sklepie internetowym, mają Państwo pewność, że nie przepłacają. Tanie drzwi wewnętrzne do Państwa domów, umożliwią obniżenie kosztu remontu. Tak zaoszczędzone fundusze można przeznaczyć na dodatkowe prace remontowe lub inny cel.

W naszym sklepie internetowym drzwi wewnętrzne mają 2 letnią gwarancję producenta. Nasze drzwi wewnętrzne produkowane w Radomiu, sprzedawane są w całej Polsce, sukcesywnie powiększając rzeszę zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drzwi wewnętrznych w naszym sklepie!

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00