Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Nasze drzwi
drzwi wewnętrzne windoor

Najwyższa jakość

Głównym filarem naszej działaności jest produkcja drzwi wewnętrznych. Produkowane przez nas drzwi można podzielić na wykończone folią standardową oraz folią 3-kierunkową. Oprócz klasycznych drzwi, w ofercie mamy również wewnętrzne drzwi przesuwne.

Pokrycie drzwi wewnętrznych okleiną drewnopodobną zapewnia wysokie walory estetyczne, dzięki którym drzwi doskonale prezentują się w Państwa domach i mieszkaniach. Unikalna struktura folii umożliwia odbijanie promieni słonecznych, co sprawia, że drzwi posiadają różne odcienie w zależności od pory dnia i nasłonecznienia.

Na wszystkie nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji producenta. Decydując się na zakup naszych produktów, mają Państwo gwarancję korzystnego stosunku jakości do ceny.

Tanie drzwi do Państwa domów pozwolą obniżyć koszty remontu. Zaoszczędzone w ten sposób fundusze można przeznaczyć na dodatkowe prace lub inny cel.

Drzwi wewnętrzne linia Prestige

Drzwi wewnętrzne Linia Standard

Drzwi lakierowane

Drzwi wewnątrzklatkowe

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00