Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Aktualności
NOWA LINIA MODERN czyli JAKOŚĆ + lekkość!

2015-06-16
LINIA MODERN W odpowiedzi na powtarzające się zapytania dotyczące możliwości montażu skrzydeł prestige na dwu-zawiasowych ościeżnicach, postanowiliśmy stworzyć nową linię skrzydeł – MODERN.

Na konstrukcję skrzydeł modern składają się opatentowane przez firmę WINDOOR (nr patentowy P.408993 ) elementy o lekkiej konstrukcji. dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu do domów naszych klientów mogą trafić skrzydła o wyglądzie nowoczesnego, masywnego produktu (takie jak linia prestige), ale o niższej masie, co pozwala na zawieszenie skrzydła na ościeżnicy którą mamy już zamontowaną w domu- zwykle jest to ościeżnica dwuzawiasowa (należy wziąć pod uwagę fakt, że kolor „starej“ ościeżnicy, której nie chcemy wymieniać i kolor nowego skrzydła będą się od siebie różnić, tylko zakup skrzydła i ościeżnicy w tym samym kolorze zagwarantuje zachowanie ich identycznego koloru).

     Zakup skrzydeł MODERN może odmienić wystrój mieszkania/ biura/ domu/ miejsca pracy bez konieczności przeprowadzania remontu (wymiana ościeżnicy często wymaga m.in. malowania ścian co prowadzi do kolejnych kosztów, dezorganizacji czasu wolnego i niestety nerwów).

O więcej szczegółow zapytaj naszych sprzedawców:

 tel.: 48 321-54-92

tel.: 48 321-54-98

hurtownia@e-windoor.pl

w godzinach:

Pn - Pt: 8:00 do 17:00

Sobota: 8:00 do 13:00

 

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00