Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor.sklep.pl

Aktualności
Artykuł o naszych drzwiach

2013-02-19
Drzwi to nie tylko użyteczny element wyposażenia wnętrza. Chronią przed hałasem, pomagają utrzymać właściwą temperaturę, stają się dekoracją pomieszczenia i potrafią zmienić atmosferę w pokoju. Zamknięte tworzą kameralny klimat w pokoju, a otwarte dosłownie i w przenośni przekładają się na kontakty w rodzinie.

Dlatego warto wybrać je z rozwagą, od sprawdzonego producenta, który gwarantuje najwyższą jakość drzwi.

W sklepie podstawowym kryterium wyboru często staje się cena. Niestety, najtańsze drzwi, produkowane w Chinach, choć faktycznie bardzo (wręcz niepokojąco) tanie, okazują się bardzo nietrwałe. Są przy tym trudne w montażu, podatne na uszkodzenia i wystarczy trzasnąć nimi raz, drugi, a konieczna okazuje się wymiana. Dlatego eksperci są zgodni, że czasem warto w czasie remontu postawić na jakość, która wcale nie jest tak droga, jak się wydaje!

Po czym poznać dobre drzwi? Przede wszystkim dobrze jest zwrócić uwagę na markę. W produkcji drzwi specjalizuje się wiele firm, najlepiej wybrać wśród nich taką, która po pierwsze ma doświadczenie, po drugie wciąż poszukuje nowych i ciekawych rozwiązań, jak na przykład firma Windoor.

Działa na rynku już od prawie 10 lat i przez ten czas zdobyła mocną pozycję w branży stolarki drzwiowej. Dziś to jednaj z największych i najszybciej rozwijających się firm na rynku. Warto przyjrzeć się bliżej ich produktom.

Bogatą ofertę firmy Windoor można podzielić na trzy kategorie:
- drzwi zewnętrze (Calisto)
- drzwi wewnętrzne wykończone folią standardową
- drzwi wewnętrzne wykończone folią trójkierunkową

Szczególnie godne uwagi są drzwi wewnętrzne, które są specjalnością firmy. Unikatowym rozwiązaniem jest folia trójkierunkowa, dzięki której drzwi nabierają wyjątkowego charakteru. Ma ona nietypową strukturę, dzięki której światło wyjątkowo odbija się od drzwi. W zależności od pory dnia, od natężenia promieni słonecznych lub światła lampy, wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru.


Ciekawa jest linia Prestige, która jest nowością w ofercie firmy Windoor. To rodzina drzwi ramiakowych, które charakteryzują się nowoczesną, designerską stylizacją. Są przy tym bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale najważniejsze, że są tanie. Jak gwarantuje producent: to najwyższa jakość za najniższą na rynku cenę. Drzwi z tej linii z pewnością znajdą zastosowane nawet w najbardziej eleganckich, modernistycznych wnętrzach.

Drzwi firmy Windoor powstają w nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym zakładzie produkcyjnym. Nad procesem ich produkcji czuwają wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o to, żeby drzwi nie tylko spełniały wszystkie normy jakościowe, ale też inspirują nowe trendy, poszerzając ofertę o nowe modele drzwi, pasujące idealnie do modnych i stylowych aranżacji. To gwarancja najwyższej jakości, a dodatkowo każde drzwi marki Windoor mają dwuletnią gwarancję. Kupując takie drzwi można... trzaskać nimi spokojnie!

źródło: www.drzwiiokucia.apartamenty.pl/index.php

copyright © 2022 www.windoor.pl

WINDOOR - ul. Zofii Holszańskiej 5, 26-600 Radom
tel.: 48 306 70 00