Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
      ZAMKNIJ

windoor-sklep.pl

Praca
Praca

Zatrudnimy na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:
  • - obsługa sieci DIY
  • - budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami
  • - prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych dotyczących zwrotów i rozszerzenia asortymentu
  • - czynne zaangażowanie w przygotowywanie materiałów dotyczących produktów firmowych oraz w doborze strategii sprzedaży
  • - pomoc i prowadzenie doradztwa w zakresie optymalnego doboru asortymentu, marż i stanów magazynowych dla partnerów
  • - rozbudowa sieci poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
  • - raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy
Oczekiwania wobec kandydatów (warunki konieczne):
  • - udokumentowane doświadczenie z pracy w charakterze przedstawiciela handlowego
  • - umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy
  • - bardzo dobra znajomość środowiska MS Office i umiejętność obsługi komputera
  • - prawo jazdy kat. B i doświadczenia w kierowaniu pojazdami
  • - umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń w zakresie oferowanego asortymentu
  • - dodatkowym atutem będzie znajomość branży drzwi i profili WPC
Oferujemy:
  • - narzędzia niezbędne do pracy: telefon komórkowy, samochód, komputer
  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
CV prosimy wysyłać na adres: praca@windoor.pl